Meist

Kus me asume?

Alates 2018. aastast tegutseb Birbel Autopuhastus Sepise 8 ruumides, Ülemiste Citys, kus on meie päralt nelja pesuruumi ja kontoriga kompleks. Pesula on kohandatud vastavalt kaasaegse käsipesula vajadustele, mis võimaldavad autosid mugavamalt teenindada.

Birbel Autopuhastus
Sepise 8, Ülemiste, Tallinn

Kes me oleme?

Birbel on Tallinnas asuv käsipesu ettevõte, mis tänaseks omab pikaajalist töökogemust autode pesemisel, vahatamisel ja poleerimisel, olles turul tegutsenud juba üle 20 aasta!

Ettevõte loodi 2000. aastal sooviga pakkuda kvaliteedile rõhuvat autode käsipesu teenust. Ettevõtte algusaastatel keskendusime peamiselt auto rendifirmade ja eraklientide autode pesemisele. Ajapikku oleme lisanud teenuste hulka ka vahatamise ja poleerimise, mis tänaseks on suur osa meie igapäevatööst. 

Aegamisi oleme võitnud paljude klientide usalduse, teenindades näiteks JMV Motorsit, Europcari, Hertzi, ABC rendi ja teiste firmade autosid, kellega koostööd on püsinud juba mitmeid aastaid. Seega võib kindel olla, et Birbel Autopuhastus tagab hoolika ja õigeaegse pesu lähtuvalt nii äri- kui ka erakliendi soovidest.

Kliendid on rahul!

Suure osa klientuurist moodustavad püsikliendid, kes on aastaid oma auto meie kätte usaldanud, kuna teavad, et võivad meis kindlad olla!

Aeg on raha!

Hoolikalt puhastatud auto on meie jaoks elementaarne. Rendiautode pesemise pikaaegne kogemus eeldab meilt ka ajalist täpsust!

Mõistlikud hinnad!

Hinna ja kvaliteedi suhe on kliendi jaoks primaarne. Meie teeme omaltpoolt kõik, et klient oleks tulemusega igatpidi rahul!