Kliendile

BIRBEL AUTOPUHASTUSES PAKUTAVATE TEENUSTE KIRJELDUS

 

LÄIGESTAV POLEERIMINE

Poleerimise eesmärk on anda auto värvkattele värskust ja läiget. Läigestav poleerimine on auto värvkatte pindmine poleerimine, mis sobib autodele, mille värvkatte seisukord on pigem hea, sest teenus ei eemalda tugevamaid kahjustusi.

Auto poleerimine on sisuliselt värvipinna väga pindmise kihi lihvimine. Poleerimisel kasutame poleerimismasinat, mis võimaldab kaitsekatet ühtlaselt kerele kanda. Peale poleerimist kanname autole hooldusvaha, mis kaitseb autopinda

Tööaeg 24h

Läigestav poleerimine

VAHATAMINE

Nanovaha koostis sisaldab väga väikseid molekulaarseid koostisosi, näiteks erinevad vaigud, rasvad, silikoonid, õlid, vahad, polümeerid jne. Väiksed koostisosad annavad võimaluse värvkatte sügavamatesse pooridesse tungida ja seeläbi saavutada värvkattega parem nakkuvus.

Vahatamise käigus saab auto silmale märkamatu õhukese hüdrofoobse kihi, mis kaitseb autot mikrokriimustuste eest ja hoiab ära auto kiire määrdumise. Vahakiht kaitseb näiteks söövitava omadustega linnuväljaheidete eest, soolaühendite, pigi ja metallipuru eest. Lisaks hoiab vahakiht ära UV-kiirguse poolt tekitava värvi pleekumise. 

Tööaeg 2-3h

vahatamine

PIGILEOTUSPESU

Pigi satub autole nii suvel kui ka talvel. Suvises pigis on enamasti pigi ja liiva segu, mis jõuab autoni suuremate tilkadeni. Talvine pigi seob vastu värvkatet veel soolasid, metallpuru ja liiva, mis jõuab auto pinnani väga peenike kihina ja tekitab käega katsudes liivapaberi efekti.

Kui pigi jääb autole maha pesemata hakkab see auto värvkatet söövitama. Pigi lahti leotamiseta ja svammiga hõõrumisel tuleb osaliselt pigi lahti, mis kriimustab seeläbi auto pinda. Talvise pigi puhul on ohtlikuks teguriks teedelt tulev metallipuru, mis auto pinnal kleepudes tekitab roostetäppe, mis lõpuks lähevad läbi autolaki.

Pigi ei torka autolt silma nagu tavaline mustus. Talvine pigi on käega katsudes tunda peeneteralise krobelise pinnana, justkui liivapaber. Soovitame suvisel ja talvisel perioodil teha regulaarselt pigileotust. Pigi eest kaitseb ka auto vahatamine, mis vastavalt teenusest püsib 3 kuud kuni 3aastat.

Tööaeg 1h

Pigileotuspesu

SISEPUHASTUS

Auto salongi sisepuhastuse käigus eemaldame lihtsama mustuse. Samuti sisaldab hind klaaside puhastust ja vinüülpindade puhastust. Teostame tervele autole tolmuimejaga puhastuse, mis tagab lahtise mustuse eemaldamise.

Tööaeg 1h

sisepuhastus

VÄLIPESU

Välipesu puhul eemaldame autolt pindmise mustuse. Poole tunnise teenuse puhul teostame eelleotuse, survepesu, shampoonipesu, veljepesu, uksevahade pesu ja kummimattide puhastuse. Puhastuse viimistlusena kuivatus vaha, suruõhuga auto täieliku kuivatuse ja lisaks rehviläige. Antud puhastus ei eemalda pigi.

Tööaeg 30min

Välipesu

SALONGI KEEMILINE PUHASTUS

Birbelis on lisaks kuivpuhastusele ka salongi keemiline puhastus.

Salongi keemiline puhastus on sisuliselt salongi märgpesu, millest tulenevalt on pesu kestvus 24h. Keemilist puhastust tuleb teostada, kui salongis esineb tugevamat määrdumist, mis tavalise sisepuhastuse käigus välja ei tule.

Tööaeg 24h

Salongi keemiline puhastus

KERAAMILINE PINNAKAITSE

Meie teenusevalikus on keraamiline pinnakaitse ja PREMIUM keraamiline pinnakaitse.

Keraamilise kaitse põhiline koostisosa on ränidioksiid vedelal kujul ehk vedelklaas. Keraamiline kaitse on nanovahast tugevam ja püsivam, just selle koostisosadele, mis täidab auto värvkatte mikropoore paremini, andes siledama ja läikivama mulje.

Keraamilise kaitse teostamisel tekib autole natukene paksem kiht kui seda teeb nanovaha. Keraamiline kaitse on väga vastupidav erinevatele pesuvahenditele. Kaitseb paremini väliste tegurite eest kui seda teeb nanovaha. Vähendab rooste ja korrosiooni teket. On täheldatud, et olemasolevad mikrokriimustused on peale keraamilise kaitse tegemist vähem silmatorkavad. Keraamilise pinnakaitse kestvus on 1-1,5 aastat või PREMIUM pinnakaitse puhul 2-3 aastat.

Tööaeg 9h

keraamiline pinnakaitse